O nás

O nás

Realitám se věnuji na plný úvazek od roku 2002 a stále považuji realitní trh za jeden z nejzajímavějších a nejinspirativnějších trhů vůbec. Reality hrají v životě každého z nás velmi důležitou roli a především ty nemovitosti, které jsou naším domovem a kde trávíme nejvíce našeho času, velmi silně ovlivňují náš život a jeho kvalitu.

Komplexní zkušenosti jsem načerpal v realitní kanceláři Mentis & Partners, s.r.o. kde jsem pracoval 5 let na pozici makléř rezidenčních pronájmů, manažer oddělení pronájmů a 10 let výhradně jako makléř rezidenčních prodejů se specializací na prodej bytů a domů či menších developerských projektů v Praze a nejbližším okolí.

Za dobu svého působení na pražském trhu jsem uzavřel stovky nájemních smluv a taktéž prodal nemovitosti za stovky milionů korun. Co je však mnohem důležitější, získal jsem za tu dobu mnoho přátel, obchodních partnerů a především věrných zákazníků, jejichž doporučení mých služeb již zajišťuje více než 80% realizovaných obchodů.

Založením vlastní realitní kanceláře v roce 2016 a taktéž spoluprací se servisní společností QARA s.r.o., jsem se rozhodl posunout svou vášeň pro nemovitosti na novou a vyšší úroveň, jejíž podstatou stále zůstává poctivý přístup k obchodu, profesionálně a komplexně odvedené služby při prodeji či pronájmu Vaší nemovitosti. Tyto hodnoty, ale především Vaše spokojenost jsou pro mě tím nejhodnotnějším aspektem mé práce. Budu velmi rád, pokud mě o tom necháte přesvědčit i Vás!

Těším se na případné setkání s Vámi

Jan Brunner